Tenis Komplex Košice, Wuppertálska 4 | Po-Ne 7:00-22:00

REZERVUJ SI TRÉNING TU!

Cena: 6€ / tréning

Akceptujeme aj kartu MultiSport a aplikáciu UpBalansea (pred tréningom si nezabudni kartu pípnuť na recepcii, aby sa ti kredit vrátil naspäť)

Jumping je dynamické aeróbne cvičenie pre formovanie postavy. Ide o výborný spôsob kardio cvičenia za doprovodu rýchlej hudby. Zbavte sa nadbytočného stresu vďaka kombinácii dynamických, balančných a silových prvkov, ktoré má oproti iným cvičeniam v mnohom navrch. Ich používanie má mnoho benefitov pre všetky vekové kategórie. Príďte si zaskákať.

Dynamické aeróbne cvičenie na špeciálnych trampolínach, ktoré prebieha pod vedením skúsenej lektorky a za doprovodu motivujúcej, energickej hudby. Podstata Jumpingu spočíva v kombináciách rýchlych a pomalých skokov, dynamických šprintov na trampolíne, balančných a silových prvkov. Všetky tieto zložky zohrávajú v tréningu svoje miesto a navzájom sa dopĺňajú.

Významná časť tréningu je zameraná práve na balančné prvky, ktoré zvyšujú odolnosť vestibulárneho aparátu a posilňujú utajené svalové segmenty – napríklad svaly panvového dna. Vďaka silovým a dynamickým prvkom je Jumping ideálnym športom na formovanie postavy. Jumping je zároveň skvelou alternatívou kardio cvičenia pre tých, ktorí potrebujú odľahčiť kĺby. Pri behu sú kolená každým dopadom veľmi zaťažované, no pri dopade na trampolínu je doraz tlmený, a teda kolená a kĺby nebývajú výrazne zaťažené.Aké sú hlavné výhody Jumpingu?

- Zvyšuje svalové napätie

- Posilňuje všetky svalové partie

- Zväčšuje vitálnu kapacitu pľúc

- Pozitívne vplýva na úpravu telesnej hmotnosti

- Rozvíja motoriku, koordináciu a stabilitu

- Zrýchľuje lymfatický obeh a detoxikáciu organizmu

- Pôsobí proti depresii a únave

- Šetrí kĺbový aparát

- Odstraňuje celulitídu

- Posilňuje kardiovaskulárny systém

Hodiny Jumpingu sú zábavným a účinným spôsobom zamerané na zlepšenie kondície a formovanie postavy. Z týchto hodín odídete nabité energiou a plné endorfínov.


Stačí ak si zo sebou prinesiete:

- športové oblečenie, ktoré vám dovolí ľahký pohyb, aby vám v ňom nebolo horúco a aby jednoducho nasávalo pot – vyhnite sa príliš voľnému oblečeniu, do ktorého by ste sa mohli pri výskoku zamotať alebo by vám pri skákaní zavadzali – najlepšie sú legíny, kraťasy, tielko alebo tričko

- športovú obuv - na trampolíne nikdy neskáčeme na boso – pri cvičení sa spotíte a tak sa môže stať, že sa vám noha ľahko pošmykne, čo môže viesť aj k vyvrtnutému členku.

- uterák

- vodu

- dobrú náladu


Tenis Tenis Fitness Fitness Bedminton Bedminton Stolný tenis Stolný tenis Squash Squash