Tenis Komplex Košice, Wuppertálska 4 | Po-Ne 7:00-22:00

REZERVUJ SI TRÉNING TU!

Cena: 6€ / tréning

Akceptujeme aj kartu MultiSport a aplikáciu UpBalansea (pred tréningom si nezabudni kartu pípnuť na recepcii, aby sa ti kredit vrátil naspäť)


Cvičenie PILATES zvyčajne trvá približne 55 minút a pozostáva zo série za sebou idúcich cvikov, ktoré môžu vyzerať na prvý pohľad jednoducho, ale vyžadujú veľkú presnosť a kontrolu správneho prevedenia techniky. 

Ak je PILATES cvičený dôsledne, zlepšuje flexibilitu, buduje silu, rozvíja kontrolu a vytrvalosť v celom tele. Kladie dôraz na zosúladenie, dýchanie, rozvoj silného jadra a zlepšenie koordinácie a rovnováhy. 

Systém PILATES je vhodný skutočne pre každého, umožňuje modifikovať rôzne cviky podľa náročnosti od začiatočníkov po pokročilých, pričom intenzitu je možné časom zvýšiť, keď sa telo postupne cvičeniu prispôsobí. 

PILATES cviky poskytujú plnohodnotný relax tela, ale aj nášho psychického zdravia. Uvoľňuje nahromadený stres, zbavuje nás napätia a poskytuje celkovú psychickú úľavu. Ďalším skvelým benefitom pilatesu je jeho schopnosť naučiť nás správne dýchať. 

Ako hovorí Joseph Pilates, zmena sa deje prostredníctvom pohybu a pohyb lieči, po 10 sedeniach pocítite rozdiel, po 20 uvidíte rozdiel a po 30 sedeniach budete mať úplne nové telo.

Tenis Tenis Fitness Fitness Bedminton Bedminton Stolný tenis Stolný tenis Squash Squash