Tenis Komplex Košice, Wuppertálska 4 | Po-Ne 7:00-22:00

REZERVUJ SI TRÉNING TU!

Cena: 6€ / tréning

Akceptujeme aj kartu MultiSport a aplikáciu UpBalansea (pred tréningom si nezabudni kartu pípnuť na recepcii, aby sa ti kredit vrátil naspäť)

Predstavujeme Ti TOTAL BODY WORKOUT. Ide o skupinové cvičenie zamerané na formovanie postavy, spevňovanie svalstva celého tela a udržiavanie primeraného svalového napätia tzv. svalového tonusu. Intenzitu cvičenia si každý cvičiaci určuje sám, preto je TOTAL BODY WORKOUT vhodný pre každého,  kto si chce užiť pohyb, zábavu a zároveň urobiť niečo pre svoje telo.

TOTAL BODY WORKOUT prebieha za doprovodu štýlovej hudby pod dohľadom kvalifikovaného inštruktora a v skupinách. Na začiatku cvičenia je warm-up (rozcvička) v podobe jednoduchej krokovej zostavy, ktorú zvládnu aj menej pohybovo talentovaní, potom sa postupne precvičujú "problémové" svalové partie - bruško, zadok, stehná, chrbát a ruky pričom sa využívajú aj cvičebné pomôcky ako sú jednoručky, fitlopty, či steppery. Na záver sa telo zrelaxuje v podobe celotelového strečingu, čím podporíme regeneráciu svalstva a zmiernime svalovú horúčku. Garantujeme Ti, že po odcvičení TOTAL BODY WORKOUT sa budeš cítiť vynikajúco a sebavedomo!

Tešíme sa na Teba!

Tenis Tenis Fitness Fitness Bedminton Bedminton Stolný tenis Stolný tenis Squash Squash